25 TL Trendyol İndirim Kuponu Kazanıyoruz!

Tosla kartı kullanan müşteriler 150 TL'lik alışverişlerine özel 25 TL...More

Tosla kartı kullanan müşteriler 150 TL’lik alışverişlerine özel 25 TL sepet indirimi kazanıyorlar. Less

30 TL Değerinde Trendyol İndirim Kuponu Kaçmaz!

Trendyol kupon kodu kullanarak 60 TL ve üzeri Trendyol hızlı...More

Trendyol kupon kodu kullanarak 60 TL ve üzeri Trendyol hızlı market alışverişlerinize özel sepette net 30 TL indirim kazanabilirsiniz. Less

Kodu Al
No Expires

20 TL Değerinde Trendyol İndirim Kodu Kaçmaz!

Trendyol kupon kodu ile 100 TL ve üzeri TrendyolMilla &...More

Trendyol kupon kodu ile 100 TL ve üzeri TrendyolMilla & TrendyolMan alışverişlerinize özel sepette anında 20 TL indirim kazanabilirsiniz. Less

Kodu Al
No Expires

Trendyol Kupon Kodu Sepette Net 15 TL İndirim Sağlıyor

Trendyol indirim kuponu kullanarak Arzum küçük ev aleti alışverişlerinizde geçerli...More

Trendyol indirim kuponu kullanarak Arzum küçük ev aleti alışverişlerinizde geçerli sepette 15 TL indirim kazanabilirsiniz.  Trendyol indirim kodu ise “ARZUM15” şeklindedir. Less

Kodu Al
No Expires

Tüm Ürünlerde Geçerli Olan Trendyol İndirim Kodu %20 Avantaj Veriyor!

Trendyol kupon ile siteden yapacağınız tüm alışverişleri sepette anında %20...More

Trendyol kupon ile siteden yapacağınız tüm alışverişleri sepette anında %20 uculatıyor. Trendyol kupon kodu ise “Welcome20” olarak belirtilmiştir. Less

Kodu Al
No Expires

Trendyol İndirim Kodu & Kampanyaları Hakkında Faydalı Bilgiler

2010 yılında online ortamda aktif faaliyetlerine başlayan Trendyol, moda ve giyim ürünleri konusunda birçok ürünü bünyesinde barındırıyordu. Günümüze kadar ürün çeşitliliğini artırmayı başlayan bu site oldukça iyi markaları kendi alanına katmayı başardı.

İlk kez Tiger Global firmasından yatırım alan bu site 2011 yılında ise Perkins Caufield & Byers firmasında bir yatırım alma şansını buldu. Trendyol genel olarak hızlı bir yükseliş gerçekleştirerek bu 2011 senesinden itibaren 6,5 milyon üye sayısına kadar erişti.

Trendyol indirim kodu ve Kampanyaları ile alışverişler yapma şansını elde eden insanlar genel olarak bu platforma geçen süreçte daha fazla ilgi göstermeye başladılar. Bu da sitenin başarısının her yönüyle artmasında apaçık bir önemli etken oldu. Ürün konusunda çok iyi bir çeşitliliğe yer verilen bu site bünyesinde insanlar giyim ve elektronik ürünlere yönelik birçok kategoriyi burada bulabiliyorlar.

Her gün yüzbinlerce yeni ürünün eklendiği Trendyol sitesindeki istediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak için sitemizdeki Trendyol indirim kuponları ve türlerini daima bizlerde temin edebilirsiniz. Bu kuponları bizlerden alarak birçok ürünü daha ucuza getirebilirsiniz.

Sitesinde birçok Türk tasarımcısı firmanın ürünlerine yer veren Trendyol üzerinde diğer markalara ait ürünleri de her zaman bulabilmek mümkün oluyor. Uygun fırsatları ve kampanyaları tam zamanında değerlendirmek için sitemizden gelişmeleri takip edebilir ve buna uygun olarak Trendyol kuponlar ile her türde olanaktan zamanında yararlanabilirsiniz.

Trendyol Güncel İndirim Fırsatları

Trendyol İndirim Kodu ve İndirim Kuponları

Modayı yakından takip eden ve her zaman en kaliteli ürünlere sahip olmayı isteyen kişilerin sıkça alıveriş yaptığı Trendyol sitesi, farklı markalardan yüzbinlerce ürünü bünyesinde barındırıyor. Trendyol kampanya seçenekleriyle pek çok ürüne en güzel şekilde sahip olunabiliyor.

Trendyol indirim kodu ve İndirim kuponu.

Giyimden modaya, ev ve yaşam ürünlerinden elektronik ürünlere kadar çok fazla kategoride ürün Trendyol sitesi içerisinde yer alıyor. Trendyol indirim kodu kullanımıyla bütçeden tasarruf edecek şekilde ilgili ürünler satın alınabiliyor.

Sitemiz üzerinde herkesin ulaşabileceği şekilde Trendyol indirim kodu türlerine güncel olarak yer veriliyor. Hiçbir ücret ödemeksizin sizler de istediğiniz her zaman sitemizi ziyaret ederek bu kupon kodlarını bizlerden alabilirsiniz.

Trendyol indirim kodu kuponlarıyla online alışveriş dünyasının önde gelen sitelerinden biri olan Trendyol üzerinden farklı türlerde ürünlere bütçenize uygun şekilde sahip olabilirsiniz.

Trendyol Elite ile Ayrıcalıklı İndirim Fırsatları

Trendyol online alışveriş sitesinden en avantajlı fırsat ve olanaklarla ürünler temin etmek için elite üye olmak gereklidir. Çünkü Trendyol, elite üyelerine oldukça harika birçok güzel ayrıcalığı tanımaktadır. Trendyol indirim kuponu bu üyelikle alışverişlerde de kullanılabilmektedir.

Elite üyelikte 30 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavaya gelmektedir. Trendyol indirim kuponu ile indirimli hale getirilen ürünler için 30 TL’den fazla olduğunda herhangi bir ücret ödenmesine gerek olmamaktadır.

İkinci alınan ürünleri %20 indirimli hale getirmek Elite üyelikte mümkün olmaktadır. Buna bir de Trendyol indirim kuponu eklemesi yapılırsa o zaman ürün toplamı daha aza indirilebilmektedir.

Trendyol Cüzdanım ve Avantajları

Trendyol üzerinde alışverişlerin çok daha hızlı ve etkin bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlayan Trendyol cüzdanım uygulaması birçok kişi tarafından kullanılıyor. Bu sistemden yararlanarak alışverişler yapmak en harika şekilde bonus paraların kazanılmasına fırsat veriyor.

100 TL ve üzeri alışverişlerde farklı türden çekilişlere katılım sağlama şansı elde edilebiliyor. Harika Trendyol kampanya fırsatlarından bu sistem ile en iyi şekilde faydalanılabiliyor.

Trendyol Express ile Ayrıcalıklı Kargo Fırsatları

Trendyol Express hizmetleri, müşterilere kargolarını daha hızlı şekilde teslim edebilmek üzere Trendyol tarafından hayat geçirilmiştir. Trendyol kampanya fırsatlarıyla veya diğer koşullarda satın alınan ürünler bu hizmet ile çok daha kısa bir sürede müşterilere ulaştırılmaktadır. Sitemiz üzerinden hem bu konuyla ve hem de güncel indirim kuponlarıyla alakalı birçok şeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer Online Alışveriş Sitelerinden Trendyol’u Hangi Özellikler Ayırıyor?

Online alışveriş dünyasının en iyilerinden biri olan Trendyol sitesini diğerlerinden ayıran çok iyi niteliklerinden genel kapsamda bahsettik. Fakat yine de online alışverişi sürekli gerçekleştiren insanların bu siteyi daha yakından tanıyabilmesi adında daha detaylı bilgileri de ele almak her açıdan faydalı olur.

1.Güvenli Alışveriş: Online alışverişlerde en önemli olan konulardan biri de tüm işlemlerin olabildiğince güvenli bir çerçevede gerçekleştirilmesidir. Bu konuda müşteriler için güvenli altyapılar oluşturmaya olanak tanıyan sistemler genel olarak mevcut bulunmaktadır. Bu online alışveriş sitesinde bu sistemlerle en iyi şekilde destekleniyor.

Müşteriler bu iyi yapılanma çerçevesinde rahatlıkla alışverişlerini en iyi deneyimle gerçekleştirme şansını elde edebiliyorlar. Birçok insan güvenlik sistemi iyi olmayan sitelerden alışverişler yaptıkları için bazen beklemedikleri şekilde bir kötü deneyim yaşayıp hayal kırıklığına uğrayabiliyorlar.

Bu türden durumlarla karşılaşmaması için daima her insanın bu konuya ilişkin olarak yeterince hassas bir şekilde davranması önem arz ediyor. Trendyol sitesinde ise böyle bir sorunun yaşanması pek mümkün olmuyor. Çünkü bu sitede SSL güvenlik sertifikası yer alıyor.

Bu önemli sistem sayesinde üyelerin kişisel bilgileri tamamen site bünyesinde saklı kalıyor ve her bakımdan en iyi şekilde korunuyor. Üçüncü kişiler müşterilerin kişisel verilerine ve paylaşımlarına asla erişme şansını elde edemiyorlar. Yeşil Bar güvenlik yöntemi sertifikasını da elinde bulunduran bu site, kendisini online ortamda güvenilir siteler arasında daima öne çıkarıyor.

2.Zengin Ürün Çeşitliliği: Online ortamda yapılan alışverişlerde insanlar daima istedikleri ürünleri kolayca bulmak için ürün çeşitliliğinin olmasını durumun oldukça önemsiyorlar. Günümüze online alışverişlere olan ilgi her bakımdan daha fazla şekilde bir artış gösterdiğinden bu konuda gerekli şansları daima elde edebilmek mümkün olabiliyor.

Bu site üzerinde tanınmış ve önde gelen markalardan yerli ürün üreticisi markalara kadar birçok seçeneğe veriliyor. Büyük veya küçük ölçekte firmalar fark etmeksizin insanlar bu site bünyesinde diledikleri her türde ürüne kolaylıkla erişebilme şansını elde edebiliyorlar.

Genel olarak insanlar günlük yaşamda başka insanlarda gördükleri ürünlerin çoğu zaman nereden alındığını merak edebiliyorlar. Eğer siz de böyle bir durum içerisinde bulunduysanız bu platformdaki ürün seçeneklerine bakarak merakınıza bir yanıt bulabilirsiniz.

Çünkü bu site içerisinde kozmetik ürünleri, ev dekorasyonu ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bebek bakımı ürünleri, spor, teknoloji, kırtasiye ürünlerine kadar birçok seçenek yer alıyor. Ürünler konusun herkesi memnun edecek türden çok iyi bir çeşitliliğin burada bulunmasına ek olarak ilgili ürünleri harika indirimlerle de satın alabilme şansları elde edilebiliyor.

3.Kaliteli Ürünler: Online ortamda daima kaliteli satışa sunulan ürünlerin daima en iyi kaliteyle alınabilmesi genel olarak tüm insanlar için oldukça önemlidir. Günümüzde kullanışlı ve her yönden ihtiyaçları karşılayacak şekilde ürünler üreten harika türde markalar bulunmaktadır.

Bu markaların ürünlerine bir şekilde kolayca ulaşıp ilgili ürünleri temin edebilmek bu noktada dikkate değer olan konudur. Trendyol sitesi bu olanağın ortaya çıkmasında rol üstlenen harika sitelerden biridir. Çünkü genel anlamda bu platformda ürün tasarım kalitesi iyi olan çeşitli türden markalara yer verilmektedir.

Kalite konusunda bu site bünyesinde müşteriler için durumu her yönüyle güvenlik hale getiren önemli sisteme de yer verilmiştir. Bu ise T29 adındaki sistemdir. Bu sistemde ilgili ürünler kendi yapılarına uygun olarak bir kalite kontrol işlemi aşamasından geçerler.

Siparişler hazırlanırken de yine bu kalite kontrolleri ikinci kez tekrar yapılarak her şeyden emin olunduktan sonra ilgili ürünler sizlere ulaştırılır. Online olarak satın alınan ürünler de orijinallik her açıdan önem arz eden bir konudur. Genel olarak bu site bünyesinde satışa sunulan birçok ürün orijinallik konusunda garanti kapsamı altında bulunmaktadır.

4.Harika İndirim Fırsatları: İhtiyaç duyulan birçok ürünün genel kapsamda uygun fiyatlardan satın alınması daima arzu edilen bir durumdur. Bu genel olarak ilgili ürünler indirime girdikten sonra fayda sağlanabilen bir durumdur. Ancak bu kaliteli alışveriş sitesinde herhangi bir şekilde gereksinim duyulan ürünler için indirim zamanlarının beklenmesine gerek kalmıyor.

Çünkü bu alanda satışa sunulan ürünlerin birçoğu için harika şekilde kullanıma uygun hale getirilen indirim kodlarından yararlanılabiliyor. Her gün güncellemesi yapılan bu harika ve işlevsel kodlar uygun zamanlar dahilinde çeşitli türden ürünlerin satın alınmalarına bir şans tanıyor.

Bu indirimler elbise, ayakkabılar, çanta, mobilya ürünleri, elektrikli ürünler, kişisel bakım, oyuncaklar dekorasyon ürünleri da fazlası ürün üzerinde geçerli oluyor. Çünkü bu sitede kategoriler konusunda harika bir çeşitlilik bulunuyor.

Kadın, erkek, çocuk, giyim mobilya ve süpermarket gibi kategoriler bunlardan bazılarını oluşturuyor. Bu platformda ürün satan bazı markalar arasındaysa Mavi, DeFacto, Koton, Decathlon, PullandBear ve Bershka gibi pek çok seçenek yer alıyor.

Trendyol Sitesi Hediye Çekleri ve İndirim Kodları Nasıl Bulunur ve Kullanılır?

Bu online platformda geçerli olan hediye çekleri ve harika indirim kodlarını bulmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Çünkü sizler için sitemizde en güncel kodlara ve hediye çeklerine yer verilmektedir.

İki türlü şekilde hizmetlerimizden yararlanma şansınız vardır. Biri sitemizdeki kuponlar üzerindeki ‘’ Kampanyayı Gör’’ kısmına tıklamak, diğeri ise yine benzer şekilde ‘’Kodu Aç’’ kısmına tıklamaktır. Alacağınız kodları alışveriş sayfasındaki kod gir kısmına eklemeniz yeterlidir. Efsane Cuma ve CyberMonday günlerinde kullanabileceğiniz kodlara da yine sitemizden ulaşabilirsiniz.

İndirim Kodlarını Kullanarak Alabileceğiniz En Fazla Satan Ürünler

Her ay en güzel şekilde indirimlere yer verilen bu sitede birçok üründe %50’ye varan harika indirimler yapılıyor. En çok satan tekstil ürünleri bu indirim oranları üzerinden satın alınabiliyor. Yine bu sitenin kendisine ait koleksiyonlardan olan Trendyolman ve Trendyolmilla ürünleri en fazla satan ürünleri bünyesinde barındırıyor. Bu kategorilerden de en harika ürünler iyi indirimlerle ve indirim dönemleriyle satın alınabiliyor.

TrendyolMan ve TrenyolMila Koleksiyonları İndirim Kodlarıyla Daha da Ucuz!

Günümüz modasına uygun giyinmek isteyenler çoğunlukla bu sitede Trendyolmilla ve Trendyolman kategorilerini takip etmeye çalışıyorlar. Çünkü bölümler üzerinde özel tasarım ayakkabılardan, çantalara, bikinilere, tulumlara, botlara ve kaban çeşitleri gibi birçok ürüne rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Yine en iyi tasarım günlük spor ayakkabıları da burada bulabilmek mümkün oluyor. Genel olarak Temmuz ve Ağustos aylarında oluşturulan Beachwear özel koleksiyonunda harika bikini modelleri en şık tasarımlarıyla temin edilebiliyor. TrendyolMillaBride Koleksiyonunda ise çeşitli partiler veya nikahlarda giyilebilecek harika ürünleri bulabilmek en iyi şekilde bulabilmek mümkün oluyor.

İndirim Fırsatlarıyla İlgili Sıklıkla Sorulan Sorular:

1.      İndirim Kodları Nereden Alınabilir ve Kullanımı Nasıldır?

Muhteşem indirimler sağlayan Trendyol indirim kodu kullanımı birçok bakımdan oldukça kolaydır. Yalnız duruma uygun adımları izlemek yeterlidir.

1.Sitemizde sizlere bedava sunulan Trendyol indirim kodu türlerinden uygun olan birini seçerek ‘’İndirim Kodunu Aç’’ bölüme tıkla.

2.Hangi Trendyol indirim kodu türünü tercih ettiysen ona yönelik şartları öğrenip ‘’Kodu Kopyala’’ butonuna tıkla ve ardından mağazaya götürecek butona da tıklayarak siteye geç.

3.Sepete Trendyol indirim kuponu kodunun geçerliliği olan ürünleri seçerek ihtiyacına göre ekle.

4.Trendyol sitesine üye girişi yap ve ardından sepet bölümüne giderek bu alanda görünen ‘’İndirim Kodunu Gir’’ boşluğuna aldığın Trendyolindirim kuponu kodunu doğrudan yapıştır. Ekle işlemiyle tüm süreci tamamla.

Yapman gerekenler sadece bu kolay işlemlerden oluşuyor. Trendyol indirim kuponu ile istediğin indirimler sen bu işlemleri yaptıktan sonra hemen ürün toplamın üzerinde gerçekleşecek.

Trendyol indirim kodu kullanma.

2.      Online Mağazada Paylaşılan İndirim Kampanyaları ve Kodları Nedir?

Online alıveriş işlemlerinin en çok yapıldığı bu sitede özellikle moda kategorisi oldukça ilgi görmektedir. Çünkü bu kategoride Trendyolmilla ürünlerinin yanı sıra Trendyolman ürünleri için en aktif şekilde Trendyol indirim kodları kullanıma sunuluyor.

Kozmetik türü ürünlerde ya da kişisel bakıma özgü ürünlerde de harika şekilde Trendyol indirim kodları kullanıma uygun bir hale getiriliyor. En kaliteli halleri ve çeşitliliğiyle bu ürünler bu sayede çok uygun fiyatlarla alınabiliyor.

Sitemizden her zaman ücretsiz alabileceğiniz Trendyol indirim kodları Moda ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra süpermarket bölümü üzerinde de aktif kullanılabiliyor. İndirim konusunda durumu daha avantajlı bir hale getirmek için 3 al 2 öde gibi sepete özgü ek indirimler sağlayan fırsatları da değerlendirmek gerekiyor. Alışverişlerde kullandığınız banka kartlarınıza özel olarak de bu site bünyesinde daima en harika ek indirim olanaklarından da faydalanabilmeniz mümkün oluyor.

3.      İndirim Fırsatlarından Yararlanmak Ne Kadar Tasarruflar Sağlar?

Trendyol indirim kuponları ile online alışverişlerde bulunmak bütçenizde çok harika tasarruflar elde edebilmenize bir şans tanır. Trendyolman veya diğer taraftan Trendyolmilla ürünleri üzerine alışverişlerinizde sepette özel 20 TL’lik güzel indirimler elde edilebilir.

Trendyol indirim kuponları ile ayrıca bazı Oral-B elektrikli diş fırçaları ürünleri için de sepette 150 TL kadar indirim elde edebilme şansları bulunuyor. İndirimlerin en canlı ve aktif olduğu indirim günleri arasında Mega Eylül ve diğeri olan Moda Haftası gibi özel günler yer alıyor.

Bu harika ve herkesi fiyatlar konusunda memnun eden günlerde Trendyol indirim kuponları en iyi şekilde geçerli olabiliyor. Ancak bu özel günlerde kod kullanılmasına gereksinim olmuyor. Çünkü neredeyse akla gelebilecek tüm ürün kategorilerinde %70’e varan oranlarda indirimler hali hazırda yapılıyor.

4.      Siparişlerde Ücretsiz Kargo Olanakları Var mıdır?

Trendyol kampanya türleri arasında genel olarak oldukça iyi bir çeşitlilik bulunuyor. Ancak insanlar bu konuyla ilgili olarak çoğunlukla kargo kampanyalarını merak ediyor. Bu kargolar ücretsiz mi değil mi bu insanlar tarafından oldukça soruluyor.

Trendyol kampanya türleri çerçevesinde ücretsiz kargo seçeneğine de etkin olarak yer veriliyor. Elite olan bu sitenin üyelerine özel 30 TL ve üzerinde alışverişler yapılınca ücretsiz kargo fırsatından en iyi şekilde yararlanılabiliyor.

Ücretsiz kargo Trendyol kampanya fırsatından yararlanabilmenin bir başka ve güzel yolu da Kargo Bedava yazısı olan ürünleri seçmektir. Bu etiketin yer aldığı butikler üzerinden gerçekleştirilecek her türde alışveriş işleminde kargo tamamen ücretsiz bir hale geliyor.

5.      Online Mağazadan Yapılan İlk Alışverişte İndirim Uygulanıyor mu?

Trendyol indirim kampanyaları bazen kısa bir zaman aralığında düzenlenebiliyor. Bu kampanyalar doğrultusunda müşteriler üyelik işlemlerini sorunsuz gerçekleştirdikten sonra 75 TL ya da bunun da üzerinde olan ilk alışverişlerde 25 TL’lik güzel bir kupon alabiliyorlar.

6.      Trendyol İçerisinde Black Friday ve CyberMonday İndirimleri Kampanyalarına Yer Veriliyor mu?

Trendyol indirim etkinleri genel olarak her sene düzenlenen CyberMonday ve Black Friday dönemlerini de kapsıyor. Bu kaliteli online alışveriş mağazası içerisinde tüm kategori ürünleri bu güzel indirim dönemleri sayesinde %90 oranında indirimlerle satın alınabiliyor.

Her sene tüm insanların heyecanla ve büyük bir merakla beklediği bu indirimler CyberMonday ve Black Friday kendi siteleri üzerinde yayımlanmaktadır. Oradan kampanyaları her detayıyla daha iyi bir şekilde takip etmek mümkün olmaktadır.

7.      İndirim Kampanyası Kodum Çalışmadı, Bu Durumda Neler Yapmalıyım?

Trendyol indirim kodum çalışmadı sorun ne olabilir sorusu birçok online alışveriş yapmak isteyen insan tarafından sorulabilmektedir. Bu durumun oluşmasına bazı bilinmesi gereken etkenler neden olmuş olabilir:

Sepetteki ürünlerin zaten indirimli olmasından dolayı farklı kampanyalarla birleştirilememesi,

Sepette yer verdiğin ürünler gerekli Trendyol kupon kodu geçerliliğini karşılamıyordu. Miktarları ve ürün toplamını uygun yüksekliğe çekmeye çalış.

Trendyol kupon kodu geçerlilik süresi sona erdi. Yeni veya aktif bir kod elde etmek için sitemizi tekrar ziyaret et.

Almak istediğin ürünler kampanya kapsamında uyumlu değildi. Kampanya şartlarında yeniden bir göz atarak buna dahil olmayan ürünleri sepetten çıkar veya uygun olan yenilerini dahil et.

Sepet bölümünde kullanmaya çalıştığın Trendyol kupon kodu sisteme yanlış girilmiş olabilir. Sitemizden aldığın kod şifresinin o alana doğru aktardığından emin ol.

Eğer sitemizde sizlere sunulan Trendyol kupon türleri bir çalışmama durumu ortaya çıkarıyorsa genel olarak bu sebepler ilgili durumun kaynağı olabilirler.

8.      Bu Siteden Aldığım Ürünlerimi İade Edebilir miyim?

Trendyol kupon ile veya diğer şekillerde satın aldığın ürünleri dilediğin zaman herhangi bir sorunda iade etme şansın da bulunuyor. Ürün sana ulaşır ulaşmaz 15 günü geçirtmeden duruma göre iade işlemlerini başlatabilirsin. Uygun adımlarla bu yöndeki işlemleri tamamlayabilirsin.

Sitedeki özel ayrılmış olan ‘’Hesabım’’ alanından ‘’Siparişlerim alanına geç.

Ekrandaki ‘’Sipariş Detay’’ alanına tıklama yapıp ‘’Kolay İade’’ kısmına bas.

İlgili ürünle birlikte iade nedenini seçme işlemini gerçekleştir.

Ekrandaki kargo kodunu not aldıktan sonra faturasıyla beraber iade ürününü sıkıca paketle.

Tam 7 gün içerisinde bu hazırladığın paketi kargo kod numarası aracılığıyla ilgili kargo firmasın ücretsiz olacak şekilde teslim ederek iade süreci işlemlerini tamamla.

9.      Bu Online Sitede Müşteriler İçin Bir Sadakat Programı Bulunmakta mı?

Günümüzde online ortamında birçok insanın oldukça fazla şekilde hizmet aldığı bu platformda çok güzel şekilde yer verilmiş bir sadakat programı bulunuyor. Elite adındaki bu sadakat programına dahil olan müşteriler Trendyol kupon kullanımı indirimlerinden yararlanmanın yanı sıra 30 TL üzeri ücretsiz kargo fırsatlarından da daima yararlanabiliyorlar.

Seçili ve özel belirlenen bazı butiklerde de yine Elite üyelere özgün olarak çok harika ve memnun edici indirimler uygulanıyor. Elite üye olmak her müşteri için mümkündür fakat bunun için 3 ay çerçevesinde 15 günlük zamanı dolmuş olan toplam 3 bin TL değerinde 30 ürünün sipariş verilmiş olması gerekmektedir.