Herkese %5 GittiGidiyor İndirim Kampanyası Kaçmaz!

GittiGidiyor kampanyasına katılarak 500 TL ve üzeri alışverişlerinize özel %5...More

GittiGidiyor kampanyasına katılarak 500 TL ve üzeri alışverişlerinize özel %5 indirim kazanabilirsiniz. Less

Kampanyayı Gör
No Expires

Site Genelinde 150 TL’ye Varan GittiGidiyor İndirim Fırsatı Sizlerle!

Seçili binlerce üründe geçerli 150 TL'ye varan indirimler GittiGidiyor'da sizleri...More

Seçili binlerce üründe geçerli 150 TL’ye varan indirimler GittiGidiyor’da sizleri bekliyor. Less

Kampanyayı Gör
No Expires

Tüm GittiGidiyor Alışverişlerinize Özel %5 Geri İade Kazanma Fırsatı!

GittiGidiyor Papara işbirliği ile düzenlenen kampanyaya katılarak Papara kartınızı kullanarak...More

GittiGidiyor Papara işbirliği ile düzenlenen kampanyaya katılarak Papara kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerde alışveriş tutarınızın %5’i kadar iade kazanabilirsiniz. Less

Kampanyayı Gör
No Expires

50 TL Değerinde GittiGidiyor İndirim Kodu Fırsatı Kaçmaz!

GittiGidiyor internet sitesinde 1000 TL ve üzeri VISA kart kullanılarak...More

GittiGidiyor internet sitesinde 1000 TL ve üzeri VISA kart kullanılarak yapılan alışverişlerde geçerli 50 TL bonus hediye ediliyor. Less

Kodu Al
No Expires

Moda Ürünlerinde %50 GittiGidiyor İndirim Fırsatı

Moda giyim alışverişleriniz şimdi GittiGidiyor ile %50 indirime giriyor.
Kampanyayı Gör
No Expires

GittiGidiyor İndirim Kodu ve Kampanyaları Hakkında Detaylar

Türkiye’de müzayede ve açık artırma sistemlerini ilk kez kullanan online alışveriş platformu Gittigidiyor.com, Tolga Kabataş, Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu’nun ortak bulunduğu firma tarafından kuruldu. Çok iyi ilgi gören bu site tüm dünya arenasında dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bunun neticesinde ise başarılı kuruluşlardan biri olan ve dünya çapında online ürün alışverişleri yapılan Ebay 2007 senesi itibariyle bu siteye ortak oldu. Sonrasındaysa eBa bu online satış platformunun %93 ölçeğinde hisselerini satın alıp bu platformu Ebay Türkiye mağazası konumuna ulaştırdı.

45 kadar ülkede faaliyetleri bulunan Ebay’ın dahi dikkatini çeken Gitti Gidiyor, müşterilerine ‘’Sıfır Risk Sistemi’’ üzerinden hizmetler sunuyor. 2001 yılında bu sitenin kendisinin geliştirdiği bu sistemle ürünlere sadece dokunarak alışverişler yapılabiliyor.

Bu sistemde müşteriler öncelikle ürünleri alıp inceliyorlar. Beğenirlerse ürünleri satın alarak elde ediyorlar. Böylelikle alıcı ve satıcı memnun olarak işlemler tamamlanıyor. Gittigidiyor indirim kodu fırsatlarıyla ayrıca bu ürünler uygun fiyatlardan da temin edilebiliyor.

İnternet üzerinden satın alınan ürünlerin daima hasarsız ve sorunsuz çıkmaması oldukça önem arz eden konulardan biridir. Sahte ve dolandırıcı siteler insanları bu konuda aldatabilmektedir. Ancak bu platformda bu sorunlar her yönüyle çözüme kavuşturulmuştur. Çünkü sıfır risk sistemi çok başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Ebay firmasının da bu siteyi desteklemesi insanlar online alışverişlerde en büyük güveni vermektedir. Gittigidiyor kampanya seçenekleriyle buradan güzel alışverişler yapılabilmesi de yine insanların memnun olduğu konular arasında yer alıyor.

Gittigidiyor indirim kuponu fırsatlarıyla tüm ürünler en ucuz ve uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Diğer sitelerden pahalı alışverişler yapmaya gerek kalmıyor. Bu kampanyalarda geçerli olan kodlar harika indirimler elde edilmesine bir şans tanıyor. Birçok farklı kategori arasından bu olanağa erişim sağlanabiliyor.

 • Giyim ve çanta,
 • Takı ve saat,
 • Antika ürünler ve beyaz eşya,
 • Oyuncak ve Güneş gözlükleri,
 • Bilgisayar ve kozmetik ürünleri
 • Ayakkabılar ve kamera ürünleri,
 • Spor ürünleri ve birtakım aksesuarlar,
 • Otomobil ve ses sistemleri ürünleri,
 • Tabletler, telefonlar ve diğer teknolojik aletler,

Gittigidiyor indirim fırsatlarına genel olarak bu ve benzeri birçok kategori içerisinde en elverişli şekilde daima yer veriliyor. Bu kategorilere yönelik olarak ürün alımlarında kredi kartı, Paypal, Axess, Worldcard, Bonus, Cardfinans, Maximum veya Advantage gibi kartlarla taksitlerden yararlanılabiliyor. Kargolar en fazla 3 günde harekete geçip size ulaştırılmaktadır.

GittiGidiyor Güncel İndirim Fırsatları

Gittigidiyor İndirim Kodu ve İndirim Kuponları

Yüzbinlerce farklı kategoriye ait ürünü bünyesinde barındıran Gittigidiyoronline alışveriş sitesinden Gittigidiyor indirim kuponu türleriyle pek çok ürün satın alınabiliyor. Elektronik ürünlerden giyim ürünlerine, gıda ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar birçok şey bu sitede bulmak mümkün oluyor.

Gittigidiyor indirim kuponu ile alışveriş yapanlar her zaman bütçelerini en tasarruflu şekilde kullanma olanağını elde ediyorlar. Sitemiz üzerinde güvenle ve ücretsiz şekilde temin edebileceğiniz harika nitelikte Gittigidiyor indirim kodlarına yer veriliyor.

Gittigidiyor indirim kuponu ve indirim kodu.

Gittigidiyor indirim kuponu kodlarını almak için sitemizdeki Gittigidiyor sekmesini açmanız yeterlidir. Karşınıza çıkacak olan listeden işinize yarayacak harika kodları alabilir ve bunlar Gittigidiyoronline sitesinde etkin olarak kullanabilirsiniz.

GittiGidiyor Kredi Kartı Kampanyaları ve Taksit İmkanları

Online alışverişlerde kredi kartlarıyla alışverişler yapmak her zaman başka fırsatları da ortaya çıkarabiliyor. Ürünler çoğu zaman kredi kartları sayesinde yarı yarıya indirim olanaklarıyla satın alınabiliyor.

Eğer bunu yaparken Gittigidiyor kupon kodu kullanılırsa indirimlere ek daha güzel imkânlar elde edilebiliyor. Maximum kart ve Bonus kartlarla alışverişlerde 75 TL’lik güzel indirimlerden yararlanılabiliyor. İstenirse 12 aya varan taksitlerle ürünler satın alınabiliyor.

GittiGidiyor Özel Gün İndirimleri Sizlerle

Gittigidiyoronline alışveriş sitesinde sevgililer günü, anneler günü ve babalar günü gibi daha birçok özel güne yönelik olarak ilgili ürünler en uygun fiyatlarla insanlara sunuluyor. Gittigidiyor kupon kodu türleri en harika şekilde bu özel günlerde yapılan alışverişlerde de kullanılabiliyor.

Sitemizden daima güncellenen Gittigidiyor kupon kodu türlerine istediğiniz her zaman kolaylıkla sizler de sahip olabilirsiniz. %50 oranında seviyelere kadar harika indirim fırsatlarını özel günlerde kaçırmadan daha avantajlı şekilde değerlendirebilirsiniz.

GittiGidiyor Black Friday İndirim Çılgınlığı

Her yılın kasım ayı dönemlerinde düzenlenen Black Friday etkinliklerine Gittigidiyor sitesi de dahil oluyor. Birbirinden farklı kategoriler içerisinde yer alan ürünler normal fiyatlarından daha makul seviyelerde %60 ve 70’lere varan indirimlerle satın alınabiliyor.

Black Friday etkinlikleri kapsamında en güncel gelişmelere sitemiz üzerinde daima yer veriliyor. Bu güzel indirim dönemi ve diğer türden fırsatlardan haberdar olmak için aktif indirim kuponlarına yer verdiğimiz sitemizi sizler de takip edebilirsiniz.

Hemen Kazananlar Kulübüne Sen de Katıl!

Gittigidiyor indirim fırsatlarından yararlanmak için kazananlar kulübüne üye olunması çok iyi avantajların elde edilmesine olanak sağlıyor. Bu sistem çok fazla sık şekilde alışveriş gerçekleştiren müşterilere özel olarak geliştirilmiştir.

Harika Gittigidiyor indirim fırsatları çoğu zaman bu sistem içerisinde yer almaktadır. Çok özel indirimlere ve kampanyalara en erken şekilde erişimler bu kulüp bünyesinde mümkün olabilmektedir. Son 1 sene içerisinde 500 TL’yi geçecek şekilde alışverişler ayrı 3 sepette yapıldığında otomatik şekilde bu kulübe dahil olunabilmektedir.

Bu kulüpte olunduğunda ek fırsatlar ve harika indirimler bütçenin en iyi şekilde kullanılabilmesine yardımcı olabiliyor. Kazananlar Kulübü fırsatları, Yıldız Fırsatlar etkinlikleri ve daha pek çok güzel etkinlikten faydalanmak için bu kulübe özel kampanyaları takip etmek yeterli oluyor.

Bu online sitede bu kulübe özel detaylı bilgilerin yer aldığı bir bölüm bulunuyor. Oradan kulüp fırsatları ve avantajlarıyla alakalı güncel birçok şey öğrenilebiliyor. Bu başarılı online alışveriş sitesinin en güzel özelliklerinden biri daima istenen A’dan Z’ye birçok şeyin bu alan içerisinde kolaylıkla bulunabilmesidir.

Diğer yönden bu site üzerinde bir satıcı konumuna geçilmesi de yine bu sitenin dinamiklerinden faydalanmanın en iyi yönlerinden biridir. Bu güzel online alışveriş mağazasından sitemizde sizlere sunulan Gittigidiyor indirim kodları ile daha uygun maliyetlerle alışverişler yapabilirsiniz.

Gittigidiyor indirim kodları seçeneklerini sizlere sunarak alışverişlerinizde iyi katkılar sağlamak için çabalar gösteriyoruz. Ekstra ve avantajlı indirimler için sitemizi ziyaret ederek bu kodları her zaman bizlerden ücretsiz ve kolay bir şekilde daima satın alabilirsiniz.

Sitemizde yer verilen Gittigidiyor indirim kodları sizlere özel olarak her yeni gelişme ve kampanya çerçevesinde daima güncellenmektedir. Tarihi itibariyle geçerliliği olan bu kodları en uygun koşularda dilediğiniz zaman bizlerden satın alma şanslarınız vardır.

Moda: Giyimden Ayakkabı Türlerine Kadar Her İndirim Kodu ile Ucuzluyor!

Gittigidiyor indirim kuponları ve kodlarının geçerli olduğu kategorilerden biri de moda giyim kategorileridir. Bu online alıveriş sitesinde insanları genel olarak bir ürün almak için çoğunlukla bu bölüme giriş yapmayı tercih etmekteler. Çünkü bu güzel kategori içerisinde oldukça farklı türde birçok başarılı marka ve ürünleri yer alıyor.

Gittigidiyor indirim kuponları ile insanları bu kısımdaki ürünleri çok uygun fiyatlarla ve en harika avantajlı fırsatlarla daima alabilme şansını elde edebiliyorlar. Moda kategorisi oldukça fazla çeşitte ürünü kapsayarak bunlara bünyesinde yer veriyor.

Gittigidiyor indirim kuponları aracılığıyla moda kategorisinden gözlük, saat, çanta, ayakkabı, spor giyimleri, mücevherler, takılar, külçe altınlar ve ziynet eşyaları gibi ürünler satın alınabiliyor. Hem erkeklere ve hem de kadınlar hitap eden giyim ürünlerini burada görebilmek mümkün olabiliyor.

Ayrıca yine bebek ve çocuk giyim, üniformalar, vintage giyim ürünleri ve diğer türdeki özel ürünler yer alabiliyor. Gittigidiyor kuponlar bu ürünlerin genel anlamda her biri üzerinde geçerli olabiliyor. Eğer düğün ve nişan gibi özel hazırlıklar içerisine bulunuyorsanız bu online alışveriş sitesinde bu konuda da sizlere özel harika fırsatlar sunuluyor.

Çünkü Gittigidiyor kuponlar seçeneklerinin de geçerli olduğu şık tasarımlı nişan elbiseleri, harika gelinlikler ve aranan diğer birçok türdeki elbise burada kolaylıkla bulunabiliyor. Nişan ve düğün başlığı kapsamında sitede arama yapıldığında en güzel ürünlerle bir araya gelmek mümkün olabiliyor.

Gittigidiyor kuponlar çok iyi indirimler sağladığı için bu özel günlere yönelik tasarlanmış ürünler normalden çok daha ucuza ve uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Eğer uygun zamanlı kampanyalar takip edilirse bu ürünleri daha makul fiyatlardan temin edebilme şansları da ortaya çıkabiliyor.

Elektronik: İstediğin En Kaliteli Akıllı Telefonlar Burada!

Teknoloji günümüz dünyasında daima aktif şekilde bir gelişme içerisinde olarak daima en yenilikçi şekilde ilerlemektedir. Bu önemli ilerlemelerde birçok marka yer aldığı gibi insanların yaşamlarını en iyi biçimde kolaylaştıracak harika ürünler de ortaya çıkarılmaktadır.

Tasarımı yapılan ve insanların gereksinim duydukları bir ürünü farklı markalar bünyesinde de daim görebilmek mümkün oluyor. Çünkü markalar aynı işlevsel niteliği olan ürünlere kendilerine özel teknik sistemler katarak bunları daha güçlü bir hale getirmeye çalışıyorlar.

Bu noktada daima insanlar en iyi donanımların yer aldığı ve başarıyla üretilmiş ürünleri tercih etmeye çaba gösteriyorlar. Çünkü bu nitelikte seçilen ürünler uzun vadede çok daha etkin bir biçimde performans elde edebilmeye bir şans tanıyor. Genel olarak normal şartlarda istenen türde ürünü bulmak için mağazaların tümünü gezmeye ihtiyaç olur.

Fakat online alışveriş ve ürün inceleme fırsatları sayesinde böyle bir şeye asla gereksinim kalmıyor. Üretimi ve tasarımı yapılmış birçok harika türde ürün tüm sahip olduğu özellikleriyle bu platformda listelenerek indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

Eğer bir bilgisayara ihtiyacınız varsa yapmanız gereken bu site üzerinden ‘’Bilgisayar’’ başlıklı kategori içerisine girmenizdir. Hoşunuza giden ve dikkatinizi çeken bilgisayarların teknik özelliklerine buradan dilediğiniz gibi bakarak duruma göre marka ve model incelemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Emin olduğunuzda ise ilgili ürünü kolayca satın da alabilirsiniz.

Gereksinim duyduğunuz ürün tabletse bu platformda onu da bulabilme şansınız vardır. Yine harika modern teknolojik sistemlerle donatılmış olan akıllı telefonlara da sitede elektronik kategorisinden ulaşabilme şanslarınız bulunuyor.

iPhone, Nokia, HTC, Huawei ve Xiaomi gibi birçok farklı markaya ait modelde akıllı telefonları bu siteden en uygun fiyat koşullarıyla alabilmek şansı bulunuyor. Sinema keyfi için geliştirilen ev sinema sistemleri, fotoğraf makineleri, beyaz eşyalar, kamera ve mutfak ürünleri gibi birçok elektronik ürün bu online mağazada yer alıyor.

Kozmetik: En Çok Hoşuna Giden Makyaj Malzemeleri Burada!

Güzel ve hoş bir şekilde dış görünüme sahip olmak insanlar için en önemli konulardan biridir. Ancak bu duruma muhakkak kişisel bakımları da eklemek gereklidir. Bu noktada gereksinim olan şeyse kaliteli kozmetik ürünleridir.

En güzel şekilde kişisel bakımların yapılabilmesi için iyi markalara ait birçok kozmetik ürününü bu platform bünyesinde bulmak mümkün olabiliyor. Daha iyi bir cilt yapısına ve görünümüne sahip olmayı sağlayacak ürünlere buradan kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Çeşitli türdeki makyaj setleri, diş ve ağız sağlığı ürünleri, vücut bakımı ürünleri, kaliteli parfümler, saç ürün çeşitler gibi birçok şey bu online sitede yer alıyor. En uygun ve indirimli fiyatlarla bu önemli kişisel bakım setleri ürünlerini iyi bütçelerle temin etmek mümkün olabiliyor.

 

Gittigidiyor İndirim Fırsatları Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular:

 1. İndirim Kodları Nasıl Temin Edilir ve Kullanılır?

Gittigidiyor indirim kodu fırsatlarından yararlanmak için aşağıda sunulan adımları izlemen yeterli olacaktır.

1.Harika Gittigidiyor indirim kodu türleri sunduğumuz sitemize girerek kendine uyumlu kod üzerine tıklayarak kodu görüntüle.

2.Açılacak Gittigidiyor indirim kodu için kopyala işlemi yap ve ardından ‘’Mağazaya Götür Beni’’ kısmına tıkla. Tabi bu arada mutlaka kampanya koşulları ve şartlarını incele.

3.Siteye girdikten sonra kampanyaya dahil ürünleri sepete aktar.

4.Sepete aktarım işlemi bittikten sonra üstte sağda yer alan Sepet kısmıyla sepete eriş. Sipariş için özete göz at ve ardından ‘’Alışverişi Tamamla’’ kısmına tıklamayla sonraki sayfaya geç.

5.Adresinin detaylarını gir ve ‘’Devam Et’’ kısmına tıkla.

6.Erişeceğin sayfada ‘’Ödeme Yap’’ kısmı altındaki GittiGidiyorİndirim Kuponu Kullan kısmına tıkla ve öncesinde aldığın kodu buraya aktar ve uygulaya bas.

Bu işlemlerle birlikte sen de çok rahat bir şekilde GittiGidiyor indirim kuponu fırsatlarını en iyi olarak değerlendirebilmiş olursun. Çünkü tutarlar daha fazla düşecektir.

Gittigidiyor indirim kodu kullanma.
 1. Sitede Paylaşılan Kampanyalar ve İndirim Kodları Nelerdir?

Bu online alışveriş sitesinde %60’lara varan indirimler, özel kategori indirimleri, dönemler bazında indirimler, Mediamarkt gibi çeşitli markalara özel indirimler daima paylaşılmaktadır. Sepet indirimleri de seni oldukça sevindirecektir.

Bu güzel fırsatlara ek olarak bazı bankalarla anlaşmalar neticesinde bonus puanları kampanyaları veya diğer harika indirim kampanyalarından da faydalanman mümkündür. Sitemizdeki GittiGidiyor indirim kuponu türleri de sana çok yardımcı olacaktır.

 1. İndirim Fırsatlarıyla Ne Kadar Miktarlarda Tasarruflar Edilir?

Bu online mağazada bazen dönemler bazında düzenlenen kampanyalarda indirimler %80 gibi oranlara varabiliyor. Ek fırsat olarak ise yaklaşık 400 TL’ye kadar giden sepette indirimler fırsatlarından da yararlanılabiliyor.

 1. GittiGidiyor Sitesinde Ücretsiz Kargo İmkânları Var mı?

Bu güvenilir ve kaliteli online sitede bazı ürünlerde ücretsiz kargo fırsatı yer almaktadır. Ancak farklı satıcılarda alışveriş kargo ücretleri müşterilere yansıyabilmektedir.

 1. GittiGidiyor Sitesinden İlk Yapılan Alışverişlere İndirimler Uygulanır mı?

Oldukça iyi hizmetlerin sunulduğu bu başarılı online alışveriş sitesinde henüz şu an için böyle bir uygulama türüne maalesef yer verilmiyor.

 1. GittiGidiyor Mağazasında CyberMonday ve Black Friday İndirimleri Kampanyaları Paylaşılmakta mı?

Önceki dönemler üzerinde değerlendirme yapıldığında bu online mağazada %60 oranlarında Black Friday indirimlerine yer verilmiştir. Tüm Black Friday indirimleri fırsatları için dilersen Black Friday kampanya site adresine giriş yapabilirsin. Ayrıca CyberMonday indirimlerini öğrenmek için de yine CyberMonday kampanyaları sayfasına göz atabilirsin.

 1. İndirim Kodum Çalışmıyor, Ne Yapmalıyım?

Gittigidiyor kupon kodlarının çalışmamasının nedenleri aşağıdakiler arasında yer alabilir.

Sepetinin toplamı yeterli değildi: Birçok Gittigidiyor kupon türleri en az sepet toplamının oluşturulmasını ister. Kurallara göre sepetine ürün eklemesi yapmayı dene.

Aldığın Gittigidiyor kupon türünün süresi dolmuş olabilir. Yeni ve geçerli bir kod seçmeyi denemelisin. Sitemize bu noktada tekrar bakabilirsin.

Tercih ettiğin Gittigidiyor kupon kodu almak istediğin ürünler için geçerli değildi. Doğru ürünleri sepete eklemeye çalış.

Gittigidiyor kupon kodu şifresini yanlış girmiş olabilirsin. Sitemizden aldığın kodun, ilgili alana eklediğinle aynı olmasına dikkat et. Sitemizden dilersen bu kodu yeniden al ve oraya yeniden kopyala.

Bu işlemleri yaparak çalışmayan Gittigidiyor kupon kodu türlerini kullanıma hazır bir hale getirebilir ve bunlardan tekrar sorunsuz faydalanabilirsin.

 1. Online Satın Aldığım Ürünlerin İadesini Nasıl Yapabilirim?

Bu online mağazadan aldığın ürünlerden memnun kalmadıysan bunları 14 günlük süre zarfında 3 pratik adımla iade etme şansın vardır.

1.Hesabım kısmındaki Satın Aldıklarım bölümünden ürün için ‘’İadeyi Başlat’’ sekmesine tıkla ve sonra iade sebebi belirtip ilgili talebi oluştur.

2.Hesabım üzerinden ürünün satış kodunu nedir öğren ve kargo işlemleri için bunu bir yere not al. SC ibaresiyle başlayan kod satışa ait koddur.

3.Elindeki ürünü hasar almayacak biçimde faturasıyla uygun olarak paketlemelisin. Kargo mağazasında görevliye satış kodunu göster ve ona bu şekilde gönderi yapacağını ifade et.

Bu işlemlerle çok kolay bir şekilde online ortamda satın aldığın ürünleri çok kolay ve sorunsuz olarak iade edebilirsin.

 1. GittiGidiyor Mağazası Bünyesinde Müşteri Sadakat Programı Bulunuyor mu?

En önde gelen bu online alışveriş mağazasında Kazananlar Kulübü adında bir sadakat programına yer veriliyor. Yalnızca bu kulübe üye bulunan kişiler kendilerine özel oluşturulan harika indirim oranlarından faydalanabiliyorlar.

Ayrıca bu duruma ek olarak çeşitli kampanyalar, hızlı müşteri desteği irtibatı ve ekspres para transferleri gibi olanaklardan da bu kulüp üyeleri yararlanabiliyorlar. Sadece son bir yıl içerisinde 500 TL ve üzeri tutarlarda ayrı 3 alışveriş yapmış olarak sen de bu kulübe mevcut bir üye olarak katılabilirsin.